Comming soon ... What i got from Christmas, Novoroční předsevzetí 2013, my everyday makeup routine:) , What's in my bag? a mnoho dalšího! :*
Aktualizace: 22.12.2012.

Sobota.

12. února 2012 v 11:09 | Virginiett Niuccia |  Day n' Night *
(berte to jakože Sobota, i když to tady dávám až ted, nespolupracoval mi notas, takže jsem to tady nemohla vložit už včera)
Jelikož jsem maniák na vlasy, tak jsem se dneska rozhodla, že od zítřka si je už fakt dloooouho nebudu barvit ani nic, žehlit tak 1x týdně a mýt nejspíš taky ... Uvidíme no, jak dlouho vydrží vypadat nemastně :D Prostože už fakt chci vysněnou délku ... A jestli budu takto pokračovat (barvené, žehlení, fénovaní ... ) , tak toho dosáhnu možná v 50.
No jo bude to těžké, ale jestli to vydržím, což doufám, že jo, tak odměna bude a o to hlavně jde ...

Jinak, včerejšek uplně skvělý Neříkám nic, prostě awww ...
Z toho jsem fakt nejštastnější na světě, jediná věc, která mě dokáže udělat štastnou je jedině být s M. ...

Ostaní jde dost blbě, poslední dobou se mi zdá, že se mi vše sype jak domeček z karet a hlavně, nevím, jak to všechno zachránit, nebo tomu zabránit, zdá se mi, že jsem čím dál tím horší a hlavně, že už nemám nikoho na mé straně. Jen doufám, at tohle mizerné období v rodině přejde.
Moc bych si to přála, rodina je prostě rodina a fakt zamrzí, když jdou věci blbě .
Jo aa, konečně mi jde matika, což absolutně nechápu, ale děkuji moc své doučovatelce, že to do mě dokázala nasoukat a že konečně něco začínám chápat ... Jupí! Snad to půjde ted už jen k lepšímu.
( Vždy zvedne náladu, nevím čím to. Možná, že mi tak strašně připomíná léto ... Jedna z fat nejoblíbenějších!)
Bohužel, kvůli menší nehodě, jsem dnešní den měla zas uplně jinak než měl být. No jo, stane se. Ale muselo to tak být, nevím, jestli jsem v tom případě, alespon něco zlepšila, ale snad už to bude fajn, musím se dočkat no ... Mám fakt talent na nehody, ani nevím jak to dělám a hned je někdo naštvaný.
No nic, zachvilku nejspíš spát s přáním lepšího zítřka, mějte se krásně
Pá, Virgi :*

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama