Comming soon ... What i got from Christmas, Novoroční předsevzetí 2013, my everyday makeup routine:) , What's in my bag? a mnoho dalšího! :*
Aktualizace: 22.12.2012.

Květen 2012

Akce.

20. května 2012 v 20:51 | Virginiett Niuccia |  Day n' Night *
Jak si nejspíš všimlo těch pár lidí, kteří sledují můj blog, nestíhám psát až tak často jak bych chtěla, ale snažím se)) Včera jsme měli naplánovanou menší akcičku s holkama ze základky u E., která má tak krásný byt, ách <3 Jak jsem ted držela tu dietu o které jsem tady psala, tak jsem bohužel "lehce" pohřešila, ale na akcích to prostě zvládnout nejde ani za nic. Přinesla jsem pizzy , Chriss čipsy, sladkosti a naprosté nezbytnosti bez kterých by to nebylo vůbec ono ( a které jsme mimochodem dojídaly ještě na snídani, no jo, zdravá strava už od rána:D ) a T. mini sekty a další různé věci ... Bylo prostě skvěle, ale upřímně? Mohlo být líp) ( Hlavně se nám s Ch. spalo nejlíp v tom jednom pokoji, ani nevíme proč, ale skvělé spaní fakt! To je zvlástní :D)

Dneska jsme pak ráno s T. zašly do FORUM N. K. do COSTA COFEE na snídani, kde jsem měla ted snad nejvíc yummy citronový koláč na světě <3 A pak do lékarny jsem si zašla pro růžové jehly, kterýma jsem si po tom co jsme přišly z oběda propíchla uši. No to bylo, tak jsem se bála, ale nakonec docela pohoda, už to ani encítím ted, celkem 3 vpichy, moje nervy no:D

Pak domů, na oběd do restaurace ( jako každou neděli) a do různých nakupních center opět, mamka s tatkou pořád sháněli něco aby nově zařídili balkon.
Čeká mě jen donavrhování klauzúry a pak nejspíš nějaký film, který zkouknem s rodinou. ¨
Přeju krásný nedělní večer <3
Virgi.

Surpriseeeee))

16. května 2012 v 21:12 | Virginiett Niuccia |  Day n' Night *

Myslela jsem že mi doslova je*ne, když jsem slyšela, že velkou z matiky píšem dneska, ale díky bohu máme mezi španinou a IVT volnou hodinu, tak jsem se celou dobu učila jak jsem mohla ato samé na obědě, který jsem si vůbec neužila, ale pomohlo mi to docela dost, jen doufám, že to bude nějaká slušná známka tý jo. Moje nervy no, to je tak, když spoléháte na kecy ostatních a neověříte si to, ale mám to za sebou, bohužel nebo bohudík, ted nevím:D

Půjčila jsem si povinnou četbu Kdo se bojí Virginie Woolfové? a plánuju si přečíst, až to kamarádka dočte, Jak je důležité míti Filipa, fakt bych nerada aby mi povinná četba snížila o stupen známku z Češtiny.
Mám ted na rozkreslení 3 vázy na klauzůru, kterou budu mít sice o 10 dní dřív, ale aspon na mě nebude "čumět"milon lidí, jako by to už tak nebylo dost stresující samo o sobě, bude to prezentováno a klasifikováno pouze mezi učiteli, takže pohoda docela )) Snad to stihnu a bude úspěšná, pff.

Jinak nic zajimavého, dneska jsem byla s láskou, konečně a už ted mi zase tak moc chybí, těším se na víkend sním, to je hnus, mějte krásný zbytek týdne! Virgi:*
ZACHVILKU PLL! Přísahám, nemůžu se dočat! <3333333

Hiii.

15. května 2012 v 20:16 | Virginiett Niuccia |  Day n' Night *
Dnešek byl fakt skvělý, mnohem skvělejší než Pondělek a to jsem si myslela, že to nemůže být horší!
Jediná věc, která se mi povedla, je zkoušení na které jsem se neučila a na to jak jsem tipovala je 2. pro mě skvělá:D Od rána jsem neměla nic než vodu, kopeček rýže na oběd a pár lupinků Fitness na "svačinku" nebo nevím jak to pojmenovat, na večeři asi další kopeček rýže a tak hodlám pokračovat dokud nezhubnu těch 5-6 kg. A je to hrozné, ale musím to vydržet, nehodlám se celé léto zase pařit v Jeansech! Rovnou po škole jsem měla doučko z matiky, ze které ve čtvrtek píšem velkou písemku na Lineární rovnice a upřímně? Nejsou zrovna mou silnou stránkou, seděla jsem nad tím včera,dneska a asi budu sedět i zítra ráno ... Pff, ale potřebuju dobré známky z matiky opravdu nutně!

Zkoušela jsem dnes podle babiččiného návodu udělat palačinky, které dopadly spíše jako maxi lívance, tak jsem je rozdělila na čtvrtky a dobré, bráchové si pochutnaly a já se mohla jen smutně koukat, ale nevadí, až uvidím výsledky, tak mi to tak líto už nebude)) Jsem fakt odhodlaná a je mi všechno jedno, at to stojí co to stojí, nechci prostě at to skončí jako další z mých marných pokusů!

Už se docela těším do UK, na nákupy atd. Jedu tam poprvé takže jsem naprosto ... Prostě:D Snad bude všechno ok, uvidíme.
Už se tak těším na lásku, už jsem ho neviděla pár dní a tak neskutečně mi chybí!
No a ještě dneska mě čeká MILOVANÁ ta matika, brr. Snad to výjde, pěkný večer všem:* Virgi

Almost a month.

13. května 2012 v 12:53 | Virginiett Niuccia |  Day n' Night *
Tý jo, kdybych tady přišla za dva dny, už by to byl měsíc co nepíšu na blogu. Docela mě to mrzí, jelikož mě to obzvlášt bavilo, poslední dobou, ale nějak jsem si na to nedokázala udělat čas. Včera mi Chriss říkala at píšu dál, i když jsem uvažovala i o tom, že bych přestala. Uvidíme no )) Byla jsem poměrně dost zaneprázdněna a taky proběhlo pár změn ( udělala jsem si po téměř po roce FB :D) a mám ted ve škole co dohánět.
Novinky téměř žádné, měla jsem jít na opravu tetování, co mám na zápěstí, ale jelikož maminka měla ten den velice skvělou náladu, tak mě nepustila a ted by za to chtěl 1000,- ( předtím to mělo být zadarmo) a taky už mám konečně vybrané nové tetování akorát ted najít nějakého dobrého tatera, i když už mám pár typů tady v Ově a snad ta oprava výjde dobře no, můžu jen doufat at z toho nemám nějaký velký černý cákanec:D Jak jsme si asi všichni všimli, konečně je tady krásné počasí. Snažila jsem se opálit, ale já jako "správná" italka jsem pořád stejně bílá, až na ty spálené ramena. A taky by to chtělo nějakou terasu. Grr ... Včera jsem si v H&M koupila skvělé plavky, které jsem postrádala. Korálové <3 Poslední dobou miluju korálovou barvu, nevím proč, příjde mi jako by mě tak rozzařovala a hned se cítím tak štastněji.
Já se tak těším k moři! Plánuji zkusit nějaký kurz Surfu v létě, nejspíš v Portugalsku, tam mají prý skvělé vlny, no uvidíme jak to výjde))
Dneska mm v plánu se doučit na zítřejší zkoušení všechnu technologii a udělat si konečně nějaký pořádný návrh na vázu. Doufám že se mi to všechno dobře povede! Držte palce, at zvládnu klauzůru. Taky ji budu muset odevzdat dřív, když jedu 15. června do Leeds.
Mimochodem, poslední dny mě dělá nejštastnější Jahodové Frappucino ve Starbucks! <333 Yummy! Připomíná mi to italskou jahodovou tříšt se šlehačkou a "briosc".

Přeju krásnou neděli :* Virgi.
( Jinak následujte na Instagramu pokud máte ---> virginiett. :*)