Comming soon ... What i got from Christmas, Novoroční předsevzetí 2013, my everyday makeup routine:) , What's in my bag? a mnoho dalšího! :*
Aktualizace: 22.12.2012.

Hiii.

15. května 2012 v 20:16 | Virginiett Niuccia |  Day n' Night *
Dnešek byl fakt skvělý, mnohem skvělejší než Pondělek a to jsem si myslela, že to nemůže být horší!
Jediná věc, která se mi povedla, je zkoušení na které jsem se neučila a na to jak jsem tipovala je 2. pro mě skvělá:D Od rána jsem neměla nic než vodu, kopeček rýže na oběd a pár lupinků Fitness na "svačinku" nebo nevím jak to pojmenovat, na večeři asi další kopeček rýže a tak hodlám pokračovat dokud nezhubnu těch 5-6 kg. A je to hrozné, ale musím to vydržet, nehodlám se celé léto zase pařit v Jeansech! Rovnou po škole jsem měla doučko z matiky, ze které ve čtvrtek píšem velkou písemku na Lineární rovnice a upřímně? Nejsou zrovna mou silnou stránkou, seděla jsem nad tím včera,dneska a asi budu sedět i zítra ráno ... Pff, ale potřebuju dobré známky z matiky opravdu nutně!

Zkoušela jsem dnes podle babiččiného návodu udělat palačinky, které dopadly spíše jako maxi lívance, tak jsem je rozdělila na čtvrtky a dobré, bráchové si pochutnaly a já se mohla jen smutně koukat, ale nevadí, až uvidím výsledky, tak mi to tak líto už nebude)) Jsem fakt odhodlaná a je mi všechno jedno, at to stojí co to stojí, nechci prostě at to skončí jako další z mých marných pokusů!

Už se docela těším do UK, na nákupy atd. Jedu tam poprvé takže jsem naprosto ... Prostě:D Snad bude všechno ok, uvidíme.
Už se tak těším na lásku, už jsem ho neviděla pár dní a tak neskutečně mi chybí!
No a ještě dneska mě čeká MILOVANÁ ta matika, brr. Snad to výjde, pěkný večer všem:* Virgi
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama