Comming soon ... What i got from Christmas, Novoroční předsevzetí 2013, my everyday makeup routine:) , What's in my bag? a mnoho dalšího! :*
Aktualizace: 22.12.2012.

Srpen 2012

Love you, so much! <3

31. srpna 2012 v 0:20 | Virginiett Niuccia |  Day n' Night *

( moje ted skoro nejmilejší mikina z C&A se cvočky na ramenech ( <3333 ) ve 4. různých barvách - vínová, tmavě šedá, světle šedá a lososovo/staroružová za jen 295,- ! A jelikož mi příjde, že v "ceáčku" nemají většinou moc dobré oblečení a nic moc se mi nelíbí, tak jsem na tu chvilku alespon stačila změnit názor ... )
--------------------------------------------------------------------------------
Bohužel, jooo ...
Psala jsem at výjdou všechny plány tak jak mají, ale i tak se stejně něco muselo zvrtnout, i když jsem zjístila, že to ne vždy musí být tak hrozné. S Ch. jsme se nějak špatně domluvily, takže nakonec nic no, bohužel ... Mrzí mě to, ale snad se uvidíme co nejdřív. Místo toho jsem teda ráno, po tom co jsem byla odřezat to znamínko, jela za M. domů, jelikož jsem si myslela, že už bude hotov s opravaky a sotva tam dojedu, tak bude doma i on. Mýlila jsem se, došel až v jednu odpoledne a já a jeho mamka s babičkou jsme se stresovaly snad 10x víc než on. Flegmoš jeden! Ještě mu zavolá mamka a on: "mami, já jsem to nedal" a pak: " haha, ne sranda" , zabít ho fakt, ale jsem tak štastnáá <3 ON TO DAL, JOJOJOJOJO! Tolik jsem se modlila, at mu to výjde. Pak mi bohužel volali rodiče, že musím domů, uklidit atd., jestli bych teda chtěla přispět trošku víc peněz a já jich nikdy nemám dost, ale i tak stejně bych musela jít:D
---------------------------------------------------------------------------------
K večeru se mi pak ozvala Izz, že je na nakupech v F.N.K. a že by se chtěla stavit semnou na obědě, tak jsm si daly pizzu a lasagne a pak šla ke mě, zatímco jsem potřebovala dožehlit posledních pár věcí. Zatím mi M. napsal sms, že by mě chtěl vzít večer na večeři, tak jsem se hned začala chystat at mi to sluší co nejvíc a v 8.pro mě přišel. Jelikož ta restaurace byla v Karolině, tak jsme se tam ještě tak dívali po věcech a on najednou, že tady má peníze a konečně mi chce koupit ten slibený řetízek. Dostala jsem tenký střibrný řetízek s maličkým srdíčkem, přesně takový, jaký jsem chtěla, sliboval mi ho už dlouho a ani bych nečekala, že ho ještě fakt dostanu ... malem jsem ho umačkala láskou <3 UŽ SI HO NIKDY NECHCI SUNDAT! Konečně budu mít něco, čím ho budu mít stále u sebe, i když ho mám stále ... v hlavě a v srdci a už hezky rok a půl:) Aa kéž by to tak bylo ještě na hoodně dlouho! Kdyby jste to už nepochopily ... Miluji ho <3

(hodila jsem "opravdu" kvalitní foto, vím vím, ale aspon, musím se pochlubit no <3 )
Na večeři si příště radši vyberu ale něco jiného, ale cheesecake byl opravdu výborný, nejlepší co jsem kdy jedla!
Celý večer skvělý a takové jsou jenom s ním :) A snad, pokud to výjde u něho o víkendu budu moct přespat. Kdo by kdy čekal, že budu mít tak krásné zakončení prázdnin.
-------------------------------------------------------------------------

Slibovala jsem vám, že tady vložím foto produktů, které jsem si (už) předevčírem koupila všechny v akci!
Zbytek máte napsaný u druhého článku, tady máte pouze foto, nebudu to tady zbytečně psát 2x, omlouvám se, jsem prostě líná a unavená po krásném, ale dloouhém (už) včerejšku. Ted jsem slíbla bráškovi, že se pujdem podívat na nějaký film, snad neusnu no, chjo, co bych pro něj neudělala:D
Mějte se krásně!
Vaše V. <3

Good luck, baby:*

30. srpna 2012 v 1:50 | Virginiett Niuccia |  Day n' Night *

Dneska po dlouhé době tolik věcí!
Hned z "rána" ( říkejme tomu ráno, i když jsem z před-včerejšího stesu z opravaku, vstavání v 6 atd., vstala ve 12:00) jsme šly s mamkou do Lasercentra, kde jsem se byla objednat na odstranění znamínka, o kterém jsem dlouho přemýšlela, jestli si ho nechat. Hrozně mě štve! Mám ho u pravého obočí a pokaždé když se maluju, nebo nějak upravuju atd. , tak si tam omylem drbnu, takže už je takové plné strupů a prostě, bude lepší, když už tam nebude, nevypadá to ani dobře a ani mi to nijak neprospívá:) Jsem objednaná už na dnes ráno na 8:00, tak snad vstanu a hlavně doufám, že to nebude bolet. Ne, že bych měla buhvi jak silný prah bolesti, právě naopak, ale chápete ne?
Mimochodem, dneska mám 4 nové štipance od komárů a všechny na obličeji! Ty svi*e! Jo určitě si říkáte, jak vás to "strašně" zajímá, ale bože, proč zrovna obličej, fakt jsem si prála vypadát jak balon.
---------------------------------------------------------------------------------------------------

Jinak jsme pak šly do Rossmannu, kde jsem si koupila pár věcí co mi chybělo a navíc, ted tam mají takové užasné akce a slevy! Douporučuju se tam jít co nejdřív podívat, protože už já jsem tam nenašla skoro nic:( Ale vše co jsem potřebovala už konečně mám dokoupeno + pár věcí navíc. Odpoledne se pokusím hodit foto a popisy:)
-------------------------------------------------------------------------------------------
Dnes ráno má M. opraváky, mám takové neskutečné nervy za něj, držím mu palce co nejvic můžu, snad to dá! Ale věřím mu! To zvládne <3 a já konečně po dlouhé době uvidím Ch., která se mi vratila z Karibiku, už konečně. Jupí jupí. Zítra si uděláme krásný den, po dlouhé době, tolik mi chyběla:*
Snad výjde všechno jak má vyjít, přeju vám krásný čtvrtek všem <3
Vaše V. <3

Konečně za sebou. ( MATH SUCKS!)

29. srpna 2012 v 1:21 | Virginiett Niuccia |  Day n' Night *

Dnešního dne jsem se obávala celé dva měsíce, od konce školy.
Na vypisu vysvědčení bylo napsáno: Dne 28.08.2012 se dostavte v 9°° v učebně matematiky. Vlastně v tu chvíli, kdy jsem si to četla a pořad dokola a dokola mi pomalu docházelo, že jsem v háji. Nesnáším matiku, vlastně nikdy mi nešla, už od těch nejnižších tříd mě straší až do ted. Bylo mi jasné, že na střední to nebude lehké, ale od tohoto reparátu ( který jsem mimochodem ÚSPĚŠNĚ zvládla! díky mnoho lidem, kteří mi psali a drželi mi palce, jsem vám opravdu vděčná, a neskutečně si toho vážím, děkuji moc! spadlo mi tak 1000 tun ze srdce, jelikož u nás se nevrácí o rok zpátky, ale prostě se vylučuje) už nikdy v životě nechci dělat žádný jiný, nikdy mi nebylo tak špatně, nechutně, hnusně a umíte si to představit. A já, která se strachem z toho, že se to nenaučím, skoro dva měsíce nedívala a učila jsem se poslední 3 dny, skvělé:) Opravdu už nikdy víc! Rdši budu denno denně doma nad knihama, než si takhle po*rat celé prázdniny stresováním se, zda-li vůbec půjdu 3. září někam do školy! Brr.
-------------------------------------------------------------------------------------------------

Ted, když už si těch posledních pár dní mohu užívat bezstarostné prázdniny, je mi o tolik líp! ... a ani mi nevadí, že už bude škola, vlastně jsem ráda, že se konečně vracím do každodenního stejného života. Chybí mi lidé ze třídy, dokonce i někteří učitelé, předměty a už se těším na podzim, který spolu s létem miluji ze všeho nejvíc! <3 Ten studený vítr, opadané listí, ty baryv, vůně, červánky, pletené svetry, horké nápoje, nebo i moje narozky,hh ... to všechno <3 Dva měsíce mi někdy opravdu bohatě stačí! Musím říct, že se tam těším, hlavně celá štatsná, že mám kam jít :D
Navíc jsem dnes měla krásný den s Izz, kterou vždycky vidím tak málo:( Ale pokaždé je to pak užasné a uvědomuju si, jak jsem ráda, že takovou kamarádku jako je ona mám <3 A s láskou jsme se po dlouhé době jakž takž usmířili, konečně. Dneska jsem si tolikrát řekla v duchu: KONEČNĚ!
------------------------------------------------------------------------------------------------

Taky se hodlám více soustředit na blog, ted, když už nemám z čeho mít nervy.
Mějte krásný zbytek prázdnin <3
Vaše V. <3

My hair care routine! ( péče o vlasy)

26. srpna 2012 v 17:14 | Virginiett Niuccia |  Day n' Night *
Jednou z věcí, okteré se snažím starat nejvíc a na které mi záleží jsou především mé vlasy.
Má původní barva bývavala do světle hněda/oříškova, ale od mých 14. let jsem s vlasy začala různě experimentovat a šlo to od zrzavé, blond, bílou ( kterou jsem měla skoro rok, jak šel postupně můj zesvětlovací proces ...), tamvě hnědou, černou, tmavě červenou, tmavě fialovou, melírovanou a ted mám na hlavě něco jako hnědou s červenými odlesky a už tak 4. centimetrovým odrustem!
--------------------------------------------------------------------------
Před přibližně 3. měsíci jsem si řekla STOP, mé vlasy už vypadaly všeljak jen né jako vlasy. Suché, roztřepené, padající, takové jsem je opravdu chtěla mít? Tak k tomuto jsem došla? Na začatku června jsem si šla ke kadeřnici ostříhat konečky a tím jsem začla mou "zotavovací" kůru na vlasy.
Přestala jsem se vším možným barvením! ( Ano, i když se to nezdá, barva hodně škodí vlasům, tak stejně jako peroxid, nemyslete si, ale pokud už nutně hlavu barvit POTŘEBUJETE, volte barvy BEZ AMONIAKU!), fénovaní, žehlením, kulmováním ... Jediné co s vlasy dělám po celé 3 měsíce je těchto pár snadných kroků.
---------------------------------------------------------------------------

(jelikož nemám foták, jak jsem psala, budu si prozatím muset vystačit s Iphone kvalitkou)
- obden si myji vlasy! ( není zdravé si je mýt každý den, nechceme přece být plešatí, že né? :D)
(nedala jsem tady na obrázek šampon ani kondicioner a ani masku, jelikož je často střídám, takže by to nebylo něco, co je rutinou.)
- po umytí vzmu ručník, vlasy do něj obmotám a vymáčknu přebytečnou vodu. ( Vlasy nestresuju drhnutím hlavy! Nejen, že si je tím polámete a zničíte, ale taky si myslím, že se tím opravdu rychleji nezbavíte přebytečné vody na vlasech). Poté jen stočím do klasického turbánu a nechám 5 minut.
- mokré vlasy by se neměly (!!!) rozčesávat. V mokrém stavu je vlas nejcitlivější a nejsnadněji se poškodí!
Ale když už máte vlasy vlnitější nebo kudrnaté a bez ročesání by pak vaše hříva byla nezkrotitelná doporučuju dětské rozčesavací spreje nebo např. Oil Miracle od BC Schwarzkopf ( 350-399,-) k prodeji v kadeřnických salonech:) nebo JOICO Moisture recovery spray ( přesnou cenu nevím, ale bude dražší, okolo 700,- - 900,-) k prodeji také v kadeřnických salonech.
Vlasy se pak nekudlí, jsou jemné,tudíž jich při rozčesavání i mín vypadne a mín se zničí.
- a) pokud někam spěcháte a nemužete vlasy nechat uschnout jen tak:
- použijte do vlasů termo sprej proti poničení vlasů horkem,
který vlas obalí a chrání!
(např. Got2be, Schwarzkopf 150,-, k sehnání v běžných drogeriich)
b) jelikož si vlasy myji nejčastěji před spaním, nechám vlasy lehce proschnout, použijí libovolný Panthenol ve spreji ( nedávno jsem zjístila, že Panthenol vyživuje vlasy a napomáhá jejich růstu! Kdybych se nespálila, nikdy bych to nezjístila :D) a vlasy sčešu bud do jednoho nebo do dvou pletených copů a spím s něma přes noc.
-Ráno pouze copy rozpletu, na konečky použiji krém od BED HEAD, Biggie After Party (600,-, v kadeřnických salonech), který je sice na urovnání povrvhu vlasů, ale mě skvělé pomáhá proti roztřepeným suchým konečkům.
-----------------------------------------------------
DALŠÍ TIPY:
Roztřepené konečky - před spaním si "namočte" konečky vlasu v olivovém oleji ( ne tak, aby se vám zničilo povlečení!) a celou noc nechte působit!
Po probuzení si vlasy klasicky umyjte jak jste zvyklá. Nepoznáte je!
(rada od maminky)
Suché, zničené vlasy - do vašeho obvyklého kondicioneru přidejte 3 lžíce hořkého sypkého kakaa a dvě lžíce arganového oleje a dobře promíchejte, poté nechte působit na hlavě 20-30 minut.
Vlasy budou působit leskleji a zdravěji než obvykle!
(tento typ mám z Italského Comopolitánu!)
Idealní hřeben - z přírodních štětinek, ani ne umělohmotných, ani ne železných!
Gumičky - vyvarujte se gumičkám ve stylu, to co najdu, to pouziji, pro vaše vlasy to opravdu není nic dobrého, zvláště kancelářské gumičky nebo gumičky s kovovou sponou!
Ve spěchu doporučuji použít Suchý šampon, který pomáhá, ale nedoporučuju ho používat moc často, není k vlasům zrovna 2x šetrný.
STŘÍHANÍ VLASŮ - podle mě hoodně důležité téma, co se vlasů týče. Spousta holek si myslí, že když si vlasy stříhat nebudou, tak jim dříve narostou. Nad tím už ted ( jelikož jsem předtím bývala jednou z nich) opravdu kroutím hlavou. A VÝSLEDKEM TOHO JSOU MÉ VLASY.
Pokud si konečky stříhat nebudete, chystejte se na to, že se vám postupně " ostříhají" samy, tak jako mě, která mám po celé hlavě různé sekce vlasů, které jsem si netříhala nikdy jinak než stejně dlouhé jako mé konečky, ale jelikož jsem to stříhání zanedbávala mám některé krátké, některé dlouhé, jednu stranu delší, druhou kratší a už to ničím nespravím, ledaže bych šla do hola:) Byla jsem opravdu blbá, abych věřila, že mi to "nestříhaní vlasů" pomůže!
Takže, předtím než si začnete nalhávat taovou blbost, popřemyšlejte nad tím, jakou "paseku" vám to na těch vlasech udělá. Nic proti, vím své, jak jsem psala. Chybama se člověk učí.
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Všechny ostatní vaše rady, tipy a podobně piště kdyžtak do komentářů, za všechny budu moc ráda:)
S pozdravem, vaše V. <3

Upsidedown.

25. srpna 2012 v 21:45 | Virginiett Niuccia |  Day n' Night *
(Tu písničku doslova miluju <3)
Dnes se téměř všechny mé plány obrátily vzhůrunohama. Měla jsem spat u P. <3 , ale jelikož jsme se nějak dobře nepochopily, tak z toho nějak sešlo. Mohla jsem u ni spát, ale jedině pod podmínkou, že bych musela na nějakou akci a vím jistě že by se to M. nelíbilo.
Takže mi to nakonec Pája vynahradila tím, že jsme si zašly do Foum NK na večeři do KFC a pak hurá domů.
Jsem ráda pro to jak jsem se rozhodla:) Jsem v klidu, až na tu lehkou bolest břicha, polsední dobou mám hrozně citlivý žaludek, takže tuk z KFC mu určitě nepřišel v tuto dobu zrovna idealní, ale co už.
Alespon moje chutové bunky měly radost a moje "zasoby na zimu" taky:D
Ted tady sedím na posteli, objednávám si další díly pokrčování "50 shades of Gray" a poslouchám mou milovanou, nedávno objevenou, skupinu Mesita. <3 Jak tak přemýšlím, je tolik věcí, co bych chtěla ještě zrealizovat a pak si taky pro radost koupit v C&A tu krásnou mikinu se cvočky na pažích a ramenech. Snad se mi podaří ji ještě sehnat, když jsem ji viděla naposled v obchodě, než jsem odjela do Italie.

---------------------------------------------------------------------------------------
Chtěla bych ted být na, už téměř milontééé, oslavě od M. <3, ale bohužel, pak bych neměla jak domů atd. atd Bylo by to prostě složité a jak jsem psala to s tím břichem, určitě by semnou nebyla velká sranda.
Ale užila jsem si po dlouhé době krásný den plný smíchu s P. a pak i s N., která se mi snažila, chudák, vysvětlovat matiku. Lituju ji trochu, protože vím, jak je to semnou těžké, já a matika jsme si nikdy nebyly dost blízké, i když co bych za to dala. To ona nespolupracuje. Mmm ... Každému jde něco jiného no. Musím si máknout. Ne musím, já chci!
---------------------------------------------------------------------------------------
Přeju krásný večer, mějte se.
Vaše V. <3

It will rain <3

24. srpna 2012 v 0:20 | Virginiett Niuccia |  Day n' Night *

http://www.rainymood.com/
( pro milovníky deště
Miluju takové počasí! Silný déšt, hromy, blesky a já s horkým kakaem ( už od utlého věku je pro mě kakao drogou) a dobrou knihou. Po tom všem co se stalo mám hodně o čem přemýšlet. Bohužel, přemysšlení dost bolí, hlavně když řešíte pro vás tak duležité věci, je to tak složité.
Dnes jsem si koupila Cosmopolitan
Na youtube.com se často dívám na Tutorialy nebo různé Hauly a chtěla bych se pokusit to z videii přenest do svého blogu např. co je v mé kabelce, moje nej kosmetika, nakupy, co nosím do školy atd. atd.
Momentálně má ale kamarád půjčenou nabíječku na můj foták, takže si budu muset počkat, ale snad vás to osloví a vezmete si z toho něco.
-------------------------------------------------------------------------------
Přemýšlím, že bych si už konečně mohla něco udělat s vlasy.
Nechala jsem si je už téměř tři měsice v klidu. Žádné žehlení, fenování, barvení, prostě přírodně si nechávám dorůst svou barvu, která je, jak jsem zjistila popelavý blod/ nejtmavší blond, takže mi na slunku málem zbělala a mám fakt krásný odrust ))
Ale za to jak mi rostou vlasy :O
Ale nevadí, hlavně, že jsem to vydržela. Ted přemýšlím nad Ombré nebo Californskou blond, která je v poslední době hodně v kurzu, uvdíme. Třeba si je nechám jen tak, ale chtěla bych si je dát lehce do pořádku, at nevypadají tak zvláštně odděleně.

( pro představu, podoba Californské blond)
------------------------------------------------------------------------
Jinak jsem konečně zkoukla Pll po dovolené, já to tak miluju <3 Dívala bych se na to pořád.
Mějte se krásně.
Vaše V. <3

hurts.

23. srpna 2012 v 10:43 | Virginiett Niuccia |  Day n' Night *
To co může snad nejvíc bolet ( až na uplný konec, nebo definitivní odloučení) jsou hádky.
Teda aspon pro mě ano! Po dnešku vím moc dobře, když někoho z celého srdce milujete, nejradši by jste dělali snad všechno možné pro to, aby se jim dalo jakkoliv vyhnout. Jsem z nich vyčerpaná, unavená a celkově prázdná a zlomená. Jednoduše, je mi opravdu zle a ... fajn, tak si aspon uvědomím co mám a nemám dělat a nebo taky to, že mi na něm taaaak moc zaleží. Tss, je hrozné mít tak viditelné slabé místo.
Čtením "50. odstínů šedé" jsem čím dál víc zmatená. A obdivuju celkově Anastazii, jak dobře zvládán situaci s " Mr Greyem", já bych to nejspíš nezvládla, jsem taková cíťa a ještě se tu o tom chlubím, skvělé no :D I když A. tam taky často pláče a nedivím se ji. Tak strašně ji chci už dočíst! Chtěla bych míc celé dny volné, jen kvůli te " čarovné" knize.
Mmm, pomalu se blíží škola. Ty prázdniny uběhly tak hrozně rychle, nejrychleji jak mohly. Říkám si, jestli to nebude tím, že jsem celý měsíc v kuse pracovala a moc jsem nevnímala čas.Vzala bych ho nejradši zpátky a ještě ted jeden měsíc si užila, nemám dost. Zajela bych si někam s Láskou, daleko od všeho, od žarlivosti, problému a okolního vlivu na mé nervy atd. A na naše hádky. Jsem takový snílek, až se musím smát, fakt si myslím, že by to bylo možné? Kéž by.
---------------------------------------------------------------------------------------
Přitom jak jsem psala tento článek se něco zasadního obratilo.
Celou noc jsem nespala, myslím, že to tak bude pokračovat ještě dlouho, chybí mi kus sebe a nikdy ho už nedostanu zpět, to co jsem nejvic milovala a zbožnovala je pryč a ja s tim nic nemužu udělat.
Jojo, známá pro váš asi díra v hrudníku, která palí a palet bude.
Nejradši bych se tady naplno rozepsala, ale přecejen, je to blog a zas natolik si nevěřím tady psát všechny mé problémy.
Mějte se hezky, aspon vy.
Vaše Virgi.

Po dlouhé době, opět. U.K.,práce,Italie,50 shades of Gray atd.

22. srpna 2012 v 0:41 | Virginiett Niuccia |  Day n' Night *
Nebyla jsem tady tak 100 let, ne možná i dýl než sto.
Za tu dobu jsem toho fakt měla dost a taky se toho hodně stalo, vlastně, ani nevím jak začít. Přestala jsem s blogováním vlastně od doby, kdy jsem musela dohanět a zlepsovat poslední znamky do školy a 15. června jsem na 10 dní odjížděla do Leeds (UK), nebo spíše Kippax, ve kterém jsem trávila většinu času na škole jménem Brigshaw High School na které jsem se zůčastnila, spolu s dalšími 14 lidmi z naší školy na projektu ohledně Olympijských her, které byly ted nedávno, jak nejspíš všichni víte, v Londýně. Celá akce byla také Olympiadou sponzorizovana. Sešlo se tam okolo 250 a více žáků z 10 různých zemí ve věku od 12-13 po 16 let.

( Eliška, Já a Jana)
A společně jsme spolu těch deset dní růžně soutěžili, učili se, hodně se nasmáli a především sportovali. Byl to neskutečný zážitek, který si sebou nesu ještě pořád a jsem štasná, za tu příležitost, kterou jsem získala a nejspíš nikdy nezapomenu. Celých 10 dní jsem pobývala u slečny jménem Holly a s její starší sestrou Kaylee, které spolu s její rodinou byly po celu dobu neskutečně milé a se vším ochotná pomoci.

( Festival London 2012 Torch Relay)
Poté jsem měla vcelku "nudný" Červenec, až na to, že bych si moc přála v tu dobu se nudit. Co druhý den jsem dobrých 15 hodin ( je to rodinný provoz, to je jediný důvod, proč jsem měla v mém nízkém věku, podle zakonů, svolení) a každý večer jsem umírala bolestí nohou a vlastně celého těla, ale tak nemůžu po rodičích pořád žebrat a to dobré je, že málo jsem si fakt nevydělala. Hlavně, že jsem lásce mohla koupit vše, co si tak moc přál a to mi dělalo největší radost!
7. července jsem odjížděla na 10 dní do Italie na Sicilii za rodinou, tolik se mi stýskalo, konečně jsem byla se setřenkama a po dlouhé době můžu říct, že jsem měla docela krásné prázdniny. A opálila jsem se, což je něco jako aby na Sicilii v zimě sněželo. ( Mají tam v "největší zimě" krásných 10°C, chjo)

V San Vitu jsem si konečně koupila mé tak moooc chtěné želvovinové Ray Ban Wayfarer, které mě sice stály polovinu výplaty, ale za tu radost mi to stálo, tak dloho jsem si je snila <33333
A v Palermě pak slevy v Zaře atd. atd., nedalo se no, letní slevy miluju, asi jako většina, příjdou mi nejvýhodnější a naprosto šílené.
(San Vito Lo Capo, Sicily <3)
Vrátila jsem se minulou Neděli v 5 ráno, po tom co jsem z letiště v Krakově musela stihnout vlak do Ostravy, který stál 3 hodiny v Bohumíně, no krása )))
Stává se, ted už se mi akorát stýská po krásných večerech, stáncích s miliony šperky atd., večeřích až do 1 do noci v pizzerkách, zmrzlinách ve 2 ráno, vůně soli ve vzduchu, je toho tolik, mm. Ale zase jsou tady lidé, na které bych nikdy nedala dopustit, takže jsem nakonec ráda, že jsem tady a že je mám blízko <3
V Italii jsem si na letišti koupila knihu o které jsem četla všudemožně, jak ve statusech od Angličanek po bulvární italské časopisy, jmenuje se v originále 50 shades of Gray od E L James neboli 50 odstínu šedé/i, ještě nevím jaký bude přesný překlad, jelikož první vydání knihy má byt v knihkupectvích někdy okolo konce října, jsem tak ******* ! Proč tady musí být všechno tak strašně opožděné?!
Kniha má přibližně 550 stran a v prvním týdnu se ji v americe prodalo více jak 3 milony vytisků.
1° žebříček knih " New York Times"
1° místo v žebříčku e-book "New York Times"
1° místo v žebříčku "Sunday times"
1° v žebříčku na Amazon
(vše na zadní obálce knihy)
Kniha je jak říct, neuvěřitelná, užasná, dokonalá, vzrušující, překvapivá a vše, co by měla správná kniha být! Jsem do ni zamilovaná. Stylem psaní atd. mi opravdu lehce, ale jen lehcé mi připomíná něco jako sagu Twilight, akorát s realnými postavami a pro dospěle. Tuto knihu určitě nevidím jako knihu pro dětičky ze zakladky, no i když. Nedokážu si představit, jak si na zakladní škole čtu tak smyslnou knihu. A ted mám ten problém, že nějakým způsobem budu muset sehnat co nejdřív i další díly, no bohužel, moje obvyklé štěstí, nečekaně!
Všichni, co budete váhat nad tím, zda si tu knihu koupit nebo ne, je úžasná, nepopsatelně. Teda pokud vám je tak od . nahoru... Ale nebudete litovat. A příští rok by měl být io film, z čeho jsem ještě více nadšená!
Vaše V. <3