Comming soon ... What i got from Christmas, Novoroční předsevzetí 2013, my everyday makeup routine:) , What's in my bag? a mnoho dalšího! :*
Aktualizace: 22.12.2012.

Back.

15. září 2012 v 0:53 | Virginiett Niuccia |  Day n' Night *

Ahhh, já tak děkuji za svoji postel, za svuj domov, za topení, za čerstvě vyprané a vonavé prádlo, za dobré jídlo, za teplo, za to, že po mě nelezou pavouci a nelítají kolem mě můry ... Asi tak.
Ne, zas tak hrozné to nebylo a fakt, poslední co bych chtěla, je tady vypadat jako rozmazlená fyflenka co nesnese, že nemá vše tak jak si nalinkuje, nedokáže snést pobyt na horách, v přírodě atp. Bavilo mě to tam, i když 5 dní v kuse jen kreslit kreslit kreslit? Ne, že bych neměla ráda kreslení, ale když vám přikazují co máte kreslit, jak máte kreslit, proč máte kreslit ... Pak, upřímně na Kreslení ani nemám chut a radši na to kašlu. Uplně pracovat, nebo-li, pilněji pracovat, jsem začala až čtvrtý den, čehož si samozřejmě všimli i učitelé a nedopadlo to zrovna nejlíp, ale taky, nedělala jsem si velké naděje. Za to E., kamarádka se kterou jsem byla na pokoji spolu s D. , dostala opravdu velkou pochvalu a zaslouženou!
Je to člověk, kterého neskutečně obdivuju. Příjde mi až nadlidská! ... sportuje, dobře se učí, nejlíp kreslí ... Říkám si, že já být taková, tak mě moji rodiče na rukou nosí! Mám se od ni co učit. Ona je jedna z osob, která mě fakt dokáže inspirovat k tomu, abych se fakt snažila a nevzdala to, i když je to těžké a "každý den není posvicení".
Jako jediné z "děcek" jsme měly koupelnu v pokoji, takové štastí! Aspon něco, spíš. Byla tam neskutečná zima i přesto, že byla malá, ale prostě ... chápete to pohodlí? Jinak by vás čekalo chození v noci na záchod přes celou horskou chatu, společné sprchování. Taky kolik lidí se radši chodilo sprchovat k nám že? Ale měly jsme takový menší útulný pokoj, ve kterem se fakt hodně dobře spalo a navíc, já jsem snad poprve v životě měla přiležitost spát na horní posteli palandy bez hádek! :D Docela smutné no.
První dva dny byly docela fajn, nabarvila jsem kamarádku D. z peroxidové na oříškovo/kaštanovou, něco takového a ušpinily jsme koberec od barvy a prostěradlo taky nebylo nic moc, ale aspon byla sranda. To večerní povídání <3 to jo, to mi chybí ... Třetí den se pak začalo počasí dost kazit a jelikož cesta do hotelu byla hodinu do kopce, tak jsme jeden den totálně všichni promokli. Skončilo to tak, že si všichni museli sušit věci u JEDNOHO krbu, bez topení, protože paní říkala, že nejde něco s kotlem, takové blá blá ... No nic. A nakonec se stejně dosušovaly v pidi sauně:)) A nejlepší tam stejně byla jeden den uplně studená voda! V te zimě, jako by to nestčilo, brr! Za tu cestu mi totalně promokl mobil a jelikož to není normal mobil, ale ******** Iphone, tak "umřel", jooooo, pecka.
A ted? Mám mobil po dědečkovi a ani nevím na jak dlouho. Ale musím poděkovat dědovi, aspon nějaký mám, jak bych si mohla posílat rovnou kouřové signály. Ale tak za chvilku mám narozky, prý užmáme na webovkách rozvrh, tak se asi pujdu podívat na ten "děs" a pak konečně spát, ve svoji vonavé čisté posteli <3
Mrzí mě akorát, že nemám žádné fotky, ani foták jsem si nevzala, ale rozhodně dekuju za pár lidí co tam bylo))
------------------------------------------------------------------------------
Mimochodem, pokud znáte beauty boxy, glossy box atd. tak je tu pro vás skvělá novinka! Měl by se na českém trhu objevit Lady box, zatím se toho ale moc konkretního bohužel neví:(
Odkaz: http://upoutavka.ladybox.cz/?lrRef=vHMFR
Mějte se krásně:*
Vaše V.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama