Comming soon ... What i got from Christmas, Novoroční předsevzetí 2013, my everyday makeup routine:) , What's in my bag? a mnoho dalšího! :*
Aktualizace: 22.12.2012.

Říjen 2012

26th October 2012

26. října 2012 v 22:51 | Virginiett Niuccia |  Day n' Night *
Pár dní už jsem nic pořádného nenapsala, ale to proto, že jsem středa/čtvrtek/pátek spala u miláčka <3 Takže jsem se spíše věnovala jemu, ale i tak jsem se stihla podívat na PLL a ten nový díl mě absolutně šokoval! Jinak jsme se váleli v posteli s Milkovým Carte D'or, yummy <3 poslouchali jak venku prší a podívali se alespon na 20 dílu Dr.House, kterého jsem si nějak moc oblíbila, ach on má vždycky ty nejlepší nápady. Miluji ho, neskutečně a jsem přeslazená, ale já vím no :D:)
...................................................................
Jinak, konečně jsme dostali klavír, už ve středu, ale teprve dneska jsem se na něm začala "učit" nebo jak bych to nazvala, tolik na něm chci umět! Už se učím věci z náuky atd. noty, ale chci to někam dotáhnout a hlavně se nevzdát. Jo je to opravdu fuška a to jsem si vždycky říkala, že to bude lehké, ale není, vážně ne. Snad jednou zahraju Clair de lune od Debussyho a Glasgow Love theme z Lásky nebeské, nebo by mi uplně stačilo hrát jako Ch. Jojo!

...................................................................
Dále, přišel mi balíček od AVONU. Nekoupila jsem si nic moc, jen dva tělové spreje, jeden medový a druhý jahodový a dále červenou rtěnku, kterou jsem chtěla mít pro jistotu, kdybych ji někdy potřebovala, i když myslím, že nejspíš ne, ale jistota je jistota.

........................................................................................................

a dále jsem vyzkoušela po dlouhé době nový deodorant od Garnier Pure Minerals InvisiCool, který mi voněl asi nejlíp z té řady a ten Playboy taky, voní krásně, ale chvilku si musíte počkat, jinak mi přijde moc silný a kořeněný.

.............................................................................
A jako poslední, nejlepší zpráva! Dostala jsem na narozky ( které mám až v neděli, takže předčasně) bílý iPhone 4S <123456789
A jsem fakt nejšastnější na světě!

Štastná fotka, štastná hodina a štastná láska <3
Z te fotky mám vždycky, když se podívám na mobil tak neskutečnou radost! Nejde popsat slovy.
Mějte se krásně:*
Vaše V:*

Pretty Little Liars 13/3!

25. října 2012 v 15:09 | Virginiett Niuccia |  Day n' Night *

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!
Tolikrát jsem se lekla, jak nikdy a tolik věcí mě zase zmatlo! ... nojo, konečně tak dlouho očekavaný díl. Já to tak miluju <3
A ani mě tolik nezamrzelo, že umřel/a zrovna ...
UŽ CHCI DALŠÍ DÍL!

21st October 2012/2nd part.

21. října 2012 v 22:39 | Virginiett Niuccia |  Day n' Night *

Kam jinam jsme odpoledne jeli než na nákup. Ach, veelice nečekané, ale alespon jsem vyfasovala pár potřebných věcí ( krom časopisu) tak mám radost, že nebudu chodit v těch roztrhaných jeansech dokud se mi nevyperou ty další, ale mám další a jelikož jsem dneska měla neskutečné nervy, že jsem si chtěla sepnout vlasy a nemohla jsem, protože jsem v celém našem velkem bytě nenašla normální gumičku! grrr ... tak jsem vzala v Tally Wejlu celý pakl, který nečekaně opět ztratím, tak stejně jako těch asi 30 gumiček z Primarku, a už mám tak jednu? Já ty gumičky snad v životě neuhlídám:( Nemáte někdo na to nějaký trik? Mimchodem, půjčila jsem si dneska od mamky nový lak od Lorealu, ten obyčejně černý, žádné specialní číslo psát nebudu, prostě černý a ta kvalita, za tu cenu co ty laky stojí, si radši koupím ty od NYC nebo Essence, které jsou podle mě o mnoho lepší, prostě neskutečně zklamaná. Ale aspon vím dopředu.

........................................................................................
Mám v plánu změnit svůj jídelniček, chtěla bych se sebou něco dělat, jako ne že uplně musím, já chci a vím, že v mém případě to bude hroozně těžké, ale pomalu pomalu po krůčkách snad dosáhnu svého cíle. Chce to jen hodně trpělivosti a to samé si říkám s vlasama, už 5 měsíců jsem si je nebarvila a nežehlila ( možná vyžehlila max. 4 krát za těch 5 měsíců) a dokud mi nevyroste přesně moje vysněná délka budu v tom pokračovat, i když moje vlasy mají neskutečný odrust, žádnou barvu ani tvar, ale musím to přetrpět aby byl výsledek úspěsný, je to tak těžké, ale jdu si za tím! Už ted jsem štastná, když si představím, co všechno s těma vlasama necham udělat až budou "hotové" nebo jak to říct, ach, těším se, i když to bude nejmín na konci roku, abych dodržovala pravidelné stříhání, které když někdo opomíná, tak je to s prominutím uplný blbec, jesli chce mít ty vlasy fakt dlouhé a krásné a ne "rozdrbané", "oškubané" konečky sem tam, i když to nejde vidět na první pohled, dělá to hodně ...
Kdo si počká ten se dočká, vždycky! <3

At se daří, mějte se krásně:*
Vaše V.

21st October 2012

21. října 2012 v 17:12 | Virginiett Niuccia |  Day n' Night *
Včera jsme teda vyrazili do kina, já s mamkou, malý brácha a jeho kamarád A. Šli jsme na Hotel Transilvanie a jelikož mám ráda animáky a pohádky, tak jsem se u toho i dost pobavila a dokonce i moje mamka, cestou do kina jsem si skočila do trafiky a měli tam Elle s psaníčkem přímo v té barvě, co jsem chtěla. To černé vypadalo divně, ale stejně nechápu proč to řeším když ho zrovna používat neplánuju:D
Po kině jsem pak pospíchala do drogerie a pak jen domů čekat na M. až přijede. Jo Sobota byla docela nudná, divná, nevím jak to popsat, byla jsem doma až do 6. což nebývám nikdy? Ale i tak bylo fajn. Někdy je potřeba se trochu "zanudit" k tomu aby se člověk nakopl a začal víc "makat" ))
.......................................................................
Dneska jsme zatím byli jenom na obědě, ještě se uvidí co příjde potom. Třeba se stihnu ještě ozvat.
Mějte se krásně:*
Vaše V.

20th October 2012

20. října 2012 v 11:59 | Virginiett Niuccia |  Day n' Night *
Konečeně jsem si zašla do Rossmanu koupit ten užasný třpytivý pudr od Essence s pastelouvou labutěnkou <3 Myslela jsem, že jelikož je to Essence, ta kvalita bude horší a ty slibované třpytky nikde neuvidím, nebo sotva pod mikroskopem, ale jsou tam a jsou krásné a hlavně! drží téměř celý den!

Mimochodem, v pondělí se mi vymstilo to, že ty brýle nenosím, tak jak bych měla, ale když celý život nenosíte brýle, tak si zkuste je z ničeho nic pořád nosit a hlídat to, to nejde :( Zase se stalo, že mi stoupl tlak v oku a to je tak nepříjemné, že bych to přála jen malokomu. Mamka smozřejmě, že si za to můžu sama, že jsem nezodpovědná, tak ted se fakt budu snažit je nosit, i když se mi hrozně nechce. Prostě Já a brýle, to nejde dohromady.

...............................................................
Ve středu přijel kamarád od tatky z Italie a dovezl mi knihu, která měla být 50 shades darker a donesl mi jak jinak než opět první díl, takže mám dva první díly, oba v Italštině, takže šance ji prodat tady v Čr téměř nulová, ale dobré ne. Jakože je pěkné, že si na mě vzpoměl, i když mi to táta stejně platil, ale tak zklamaná jsem dlouho nebyla :( Snad ji budu mít co nejdřív! Nemůžu se dočkat.
...............................................................
Ten čas utíká tak hrozně rychle, sotva měl brácha na začátku října narozky a příští týden je mám už já. Pokoušela jsem se z nudy spravit alespon něco s tím "designem" i když žaádný nebyl ani není, ale nevadí, zatím mi to stačí tak, počkám si kdy se mi fakt bude chtít konečně s tím udělat něco pořádného. Dneska mám plány s mum a Láskou, tak uvidíme, co se vyvine, ještě ani nevíme kam celá famílie jít, no jo, Ostrava taková velká a stejně nemáme nic vymišleno, jsme fakt lůzři :D
Tneto týden mě toho čeká do školy tolik a ještě bych chtěla udělat menší party, sešlost nebo jak to pojmenovat, když už mám jednou za rok ty narozky, snad se uvidím s holkama ze základky, které jsem už tak dlouho neviděla.
Dneska ještě musím do drogerie něco nakoupit a do trafiky pro novou Elle s psaníčkem, tak snad se vám budu moct večer pochlubit, haa :D
................................................................
Krásnou sobotu přeju:*
Vaše V.

14 october 2012

14. října 2012 v 22:56 | Virginiett Niuccia |  Day n' Night *
Po dlouhé době jsem tady zase, ano. Je to dlouhááá doba, na to, jak jsem slibovala, že budu psát častěji, ale jak se potvrzuje pravidlo sliby/chyby a nestalo se, bohužel )) Je to taky z mnohá důvodů, uvažovala jsem to tady úplně zrušit, nebo se přesunout na blogspot. Nevím, snad si to nějak urovanám v hlavě, poslední dobou bych chtěla všechno a přitom nic, chtěla bych staré dobré časy ze základky kvůli kamarádkám, ale kdybych to měla zpět, už tonejsou ony a ten sen by se stál naprostým propadákem, ale jelikož moje motto zní "don't cry because it's over, smile because it's happened" v překladu nebreč, protože je konec, směj se, protože se to stalo, tak jsem ráda, za to, jaké jsem měla krásné období ))
Dnešní den byl zvláštně nudný, jo. Ráno mě malý A. (bratrův kamarád) vzbudil v 7:00 s tím, at mu půjčím mobil, že se nudí a už nechce spát. Já ty děti nechápu, však spaní je tak krásná věc, ještě obzvlášt, když je neděle a víte, že hned zítra vstávate do školy, tím pádem chcete spát ještě co nejdýl to jde, smůla no. Sice jsem mu ten mobil pak dala a byl pokoj, neusla jsem, snažila jsem se skoro 2 hodiny, ale to už byl takový ten spánek/nespánek, který je stejně na nic a akorát mě z něj bolí hlava (( Příští neděli spím do 12. ( Stejně vím, že se to nestane, mamka by mě nenechala, ale tak hezky mi to zní v hlavě, hehe )
.................................................................................
Ve 12:00 jsme vyjeli celá rodinka koupit dalšímu kamarádovi od bráchy M. dárek do TESCA a pak vyjeli k němu domů na menší oslavu, kde jsme byli tak do 5 a celou dobu jsem se snažila soustředit na knihu, která by mě normálně bavila, ale v tom hluku atd. mi to přišlo jako bych četla do blba, že ani nevím, že čtu. Tak jsem se na to hezky "vyprdla" a chodila jsem po bytě sem a tam a snažila se všeljak at se nenudím. Naštěstí jsme tam zas tak dlouáho nevbyli. Kolem 5:00 jsme odjeli domů a pak jen na nákup do Avionu. Ach tak zaživná neděle ))
.................................................................................
Mimochodem, milý týden jsem viděla nový LOL. Nejdřív jsem se na něj nechtěla dívat,l protože proč bych se dívala na film, který je naprosto zkopirovaný od toho prvního? Přišlo mi to tak zbytečné, ale pak nevím co se stalo, jsem si řekla, že se na něj přecejen podívám, však nezabije mě to ne? A prostě Ách, já nevím, jakože Ách byl i ten originalní francouzský LOL, ale nebyl zastak hrozný, některé scény byly fakt sladké a prostě, ten film byl takovým zpřijemněním večera uprostřed týdne, kdy mám nejmizernější náladu, že každé ráno vstávám a jsem celý den ve škole a to DOSLOVA!
Jsem ráda, že jsem ho viděla <3
A další skvělý film, který doporučuju je 100% TED!

Doudám, že si častěji udělám čas a začnu to tady brát važněji než ted.
Mějte se krásně:*
Vaše V.

oh, october <3

2. října 2012 v 20:39 | Virginiett Niuccia |  Day n' Night *


Kdyby jste věděli, jak moc miluju Říjen <3
Ta vůně podzimu, směs tepla i studeného vzduchu dohromady, kaštany, zbarvené listí, déšt a už ani nevím jak lépe bych ty pocity mohla popsat:D A radši ani nemluvím kolik lidí má v Říjnu narozky! Nemiluju Říjen jen protože mám narozky, a to ještě ke všemu v tom nejlepším období, háá (:D) i když to taky, ale nevím, podle mě je Říjennejkouzelnější měsíc v roce a může se stát prakticky cokoliv si nejvíc přejete a hlavně samé krásné věci.
--------------------------------------------------------------------------------
Můžu nosit milované svetry a jeansy na kterých jsem zavislá a tenisky aniž by mi v tom byla moc velká zima nebo teplo, nejradši bych vám natočila všechno to, co se mi vybaví, když se řekne Říjen a vložila to tady jako nějakou animaci, ale bohužel, takové schopnosti ještě nemám:( Určitě by to bylo chumlání se v peřinách s horkou čokoládou (latem, kakaem ...) a sušenky a filmy (serialy, knihy ...) . Procházky v parku s láskou M. <3 atd. atd.
Seskupila jsem vám pohromadě pár věcí, co by mohly znamenat pro mě tento měsíc nebo-li setření si na opravu tetování na zápěstí ( už ho mám fakt děsné!), užasná narozeninová oslava, jak s rodinou tak kamarádkami a M. <3 . Snění o iPhonu 5 a jeho nadherných obalech, přísahám, chtěla bych je asi uuuplně všechny! Škoda, že nemám miliony:D pf! Ale jelikož jsem na pleneru svuj iPhone 3 utopila a ted se musím smířit se Samsungem Star, což je pro mě jako zbavovat se zavislosti na heroinu, tak doufám, že ten telefon, který proooosíííííím bych mohla prosííííííííííím dostat nebude nic jineho než iPhone a brala bych klidě zase 3! Ale tak víte jak, 5. je 5.
Taky konečně výjde 24. října knižní saga 50 odtínů ... u které si už měsíc a něco potřebuju přečíst další díly, ale jelikož česká vydavatelství mají téměř ve všem zpoždění, tak bohužel, čekám a čekám no,, ale stojí to za to, je to něco nepopsatelného, uvidíte samy!


Hezky Říjnový večer přejuu:*
Vše V.