Comming soon ... What i got from Christmas, Novoroční předsevzetí 2013, my everyday makeup routine:) , What's in my bag? a mnoho dalšího! :*
Aktualizace: 22.12.2012.

14 october 2012

14. října 2012 v 22:56 | Virginiett Niuccia |  Day n' Night *
Po dlouhé době jsem tady zase, ano. Je to dlouhááá doba, na to, jak jsem slibovala, že budu psát častěji, ale jak se potvrzuje pravidlo sliby/chyby a nestalo se, bohužel )) Je to taky z mnohá důvodů, uvažovala jsem to tady úplně zrušit, nebo se přesunout na blogspot. Nevím, snad si to nějak urovanám v hlavě, poslední dobou bych chtěla všechno a přitom nic, chtěla bych staré dobré časy ze základky kvůli kamarádkám, ale kdybych to měla zpět, už tonejsou ony a ten sen by se stál naprostým propadákem, ale jelikož moje motto zní "don't cry because it's over, smile because it's happened" v překladu nebreč, protože je konec, směj se, protože se to stalo, tak jsem ráda, za to, jaké jsem měla krásné období ))
Dnešní den byl zvláštně nudný, jo. Ráno mě malý A. (bratrův kamarád) vzbudil v 7:00 s tím, at mu půjčím mobil, že se nudí a už nechce spát. Já ty děti nechápu, však spaní je tak krásná věc, ještě obzvlášt, když je neděle a víte, že hned zítra vstávate do školy, tím pádem chcete spát ještě co nejdýl to jde, smůla no. Sice jsem mu ten mobil pak dala a byl pokoj, neusla jsem, snažila jsem se skoro 2 hodiny, ale to už byl takový ten spánek/nespánek, který je stejně na nic a akorát mě z něj bolí hlava (( Příští neděli spím do 12. ( Stejně vím, že se to nestane, mamka by mě nenechala, ale tak hezky mi to zní v hlavě, hehe )
.................................................................................
Ve 12:00 jsme vyjeli celá rodinka koupit dalšímu kamarádovi od bráchy M. dárek do TESCA a pak vyjeli k němu domů na menší oslavu, kde jsme byli tak do 5 a celou dobu jsem se snažila soustředit na knihu, která by mě normálně bavila, ale v tom hluku atd. mi to přišlo jako bych četla do blba, že ani nevím, že čtu. Tak jsem se na to hezky "vyprdla" a chodila jsem po bytě sem a tam a snažila se všeljak at se nenudím. Naštěstí jsme tam zas tak dlouáho nevbyli. Kolem 5:00 jsme odjeli domů a pak jen na nákup do Avionu. Ach tak zaživná neděle ))
.................................................................................
Mimochodem, milý týden jsem viděla nový LOL. Nejdřív jsem se na něj nechtěla dívat,l protože proč bych se dívala na film, který je naprosto zkopirovaný od toho prvního? Přišlo mi to tak zbytečné, ale pak nevím co se stalo, jsem si řekla, že se na něj přecejen podívám, však nezabije mě to ne? A prostě Ách, já nevím, jakože Ách byl i ten originalní francouzský LOL, ale nebyl zastak hrozný, některé scény byly fakt sladké a prostě, ten film byl takovým zpřijemněním večera uprostřed týdne, kdy mám nejmizernější náladu, že každé ráno vstávám a jsem celý den ve škole a to DOSLOVA!
Jsem ráda, že jsem ho viděla <3
A další skvělý film, který doporučuju je 100% TED!

Doudám, že si častěji udělám čas a začnu to tady brát važněji než ted.
Mějte se krásně:*
Vaše V.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama