Comming soon ... What i got from Christmas, Novoroční předsevzetí 2013, my everyday makeup routine:) , What's in my bag? a mnoho dalšího! :*
Aktualizace: 22.12.2012.

Monday 12th November.

12. listopadu 2012 v 21:30 | Virginiett Niuccia |  Day n' Night *
Dnešek jsem celý den proležela doma.
Sotva jsem se ráno snažila vstávat, pocitovala jsem, jak mám ztuhlou páteř a šiji a nemohla jsem chodit celkově vubec rovně. Že já pitomec jsem spala s mokrými vlasy, už nikdy fakt. Taková bolest! Přípomínala jsem zvoníka Quasimoda :D Tak mě maminka nechala hezky doma, ale ne že bych z toho byla zrovna moc nadšená, mám ve škole rozloženou práci na želvě a bojím se aby mi nepraskla, nepeschla atd. Prostě workoholik téměř, celý den se ještě přemlouvám do kreslení detailů, které už dlužím mistrovi tak 3 týdny ... To musím už udělat, do půlnoci fakt už! Odpoledne jsem se podívala na film Julie a Julia, ale nevím, moc mě nenadchl a pak jsem si stáhla Halloweentown a Koralínu, tak uvidíme, kdy si udělám čas a podívám se na to.
.............................................................
Zítra se mi ze dvou důvodů moc nechce do školy. Za 1.) musím mít učebnice do literatury, které jsem měla v plánu si dnes pořídit, ale s mými zády bych se ani nehla a za 2.) se bojím toho jak dopadla želva + že nebudu mít ty detaily, jak se znám :D Sakráá a jelikož vím, že už se zády nic mít nejspíš už nebudu, tak se bojím jestě víc:( No to přežiju, musím!
Plánovala jsem, že bych potřebovala něco malého, na které bych si pověsila věci, které se mi nechce krčit do šuplíků a aby to bylo přehledné a samozřejmě na stránkách IKEA jsem to přesně našla a stojí to jen stupidních 330,- ( viz. http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/16684783/) ! Jsem bláhem bez sebe, už se tak těším do Ikei !
Já běžím nakreslit detaily, doufám, že jste měly krásný den.
Mějte se krásně:*
Vaše V.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama