Comming soon ... What i got from Christmas, Novoroční předsevzetí 2013, my everyday makeup routine:) , What's in my bag? a mnoho dalšího! :*
Aktualizace: 22.12.2012.

Christmas countdown - 9 days <3.

16. prosince 2012 v 20:43 | Virginiett Niuccia |  Day n' Night *

Aaaa, už se tak strašně těším! Zítra budu vyhlašovat nejspíš touto dobou výherce mé Vánoční giveaway a budu lítat po obchodech a dokupovávat poslední dárky, to bude tak megasuperduper plný týden! Ale tolik se těším na Štedrý den a Vánoce a pak Silvestra a tolik volných dnů, ktere můžu strávit s miláčkem, přáteli a rodinou! <3 Tohle přímo miluju. Navíc ve škole máme v pátek takovén představení každá třída, jak bývá zvykem každý rok. Tento rok jsme dostali téma Shakespeare a naše třída má Krále Leara a máme to nějak vtipně zpracovat. Minulý rok to byl docela fail, všichni to měli tak krásně a neskutečně vtipně promyšlené a my, jakžto prváci ... No radši nic. Snad se to tento rok opravdu povede! Já tam nejspíš hrát nebudu, ale držím jim palce:)
Tento týden jsme měli ve škole mega práce a písemky atd. Ale díky bohu už to mám za sebou a v pátek měl malý bráška druhou oslavu, tentokrát s jeho kamarády a hádejte kdo je hlídal? No já a M. ( chudák, se musel semnou nervoívat a snášet moji super náladu, jak jsem si zkazila pátek). Ale Sobota už byla lepší! Zašli jsme si s M. do Starbucks pro něco teplého co by mě prohřálo, jelikož mi nebylo zrovna nejlíp. Dali jsme si Latté, ale jelikož jsem spěchala rychle koupit dárek pro jeho sestřenici na narozeniny do obchodu, jsem se snažila pít co nejrychleji a mám spálený jazyk až do ted :D Supeeer!
Zbytek dne pokračoval svěle a ještě jsem si od jeho sestřenice koupila domů cukroví, které mamka hrozně chtěla a je tak vyborné! Tý jo, ze mě bude po Vánocích taková tučná koule, už to vidím no:( Kéž bych měla ty super geny jak jíte a jíte a nepřiberete! Tolik jim to závidím! Grr.
Ted mám v plánu dodělat prezntaci o tom jak jsem jela já a dalších 14 vybraných lidí z naší školy do Anglie na program pořádaný Olympiadou, která se tam v létě pořádala, jak jistě všichni víte a sešlo se tam 15 různých zemí a měli jsme tam programy, soutěže atd. Prostě úžasná zkušenost! Jsem tak ráda, že jsem dosala tu možnost tam jet!
A pak si asi dám vanu a porelaxuju před nejvíce rušným týdnem a začnu si pomalu, ale jistě sepisovat lístečku zůčastněných v Giveaway a poté o půlnoci a minuta slosuji výherkyni! Držím vám všem palce jak nejvíc to jde.
Mějte se krásně:*
S láskou, V.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama